A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

| O PROJEKTU

Projekt Vila park Na Kopcích sestává ze dvou bytových domů. V rámci první etapy byl realizován první z domů s dvaceti bytovými jednotkami o velikosti od 2+kk s výměrami od 41 m2 až po velkoryse navržená 4+kk s podlahovou plochou až 101 m2.  Všechny bytové jednoty již mají své majitele.

Koncem roku 2019 byla zahájena II. etapa projektu – výstavba druhého bytového domu.

Objekt druhého bytového domu je situován východně od stávajícího objektu zrealizovaného v první etapě. Koncepčně je navržen obdobně, skladba bytů je však odlišná. Jedná se o pětipodlažní objekt s technickým přízemím, ve kterém je umístěno nezbytné  zázemí a 12 parkovacích stání. V pěti nadzemních podlažích je navrženo 24 bytových jednotek, kategorie 2+kk, 3+kk a 4+kk v rozmezí podlahové plochy od 45,5 m2 až do 100,3 m2.

Oba objekty jsou řešeny jako pětipodlažní s technickým přízemím, bezbariérově přístupné.

Vila park Na Kopcích je ideální volba pro rodiny s dětmi, mladé i seniory.

Vyberte si svůj nový domov!

| SLOVO ARCHITEKTA

Snahou bylo vytvořit funkční a estetické městské bydlení v atraktivním prostředí v těsné blízkosti přírody s ohledem na současné trendy a ekonomické požadavky. 

Objekty jsou navrženy v klidné okrajové lokalitě Na Kopcích v městské části Nové Město. Plynule navazují na stávající zástavbu bytových domů a jsou vhodně začleněny do probíhající zástavby rodinných domů. Zároveň je odtud snadno dostupná občanská vybavenost a centrum města. Splňují tak jeden ze základních parametrů kvalitního městského bydlení.

Jednoznačná koncepce vychází z předcházející urbanistické studie a regulativ území.

Hmotové a dispoziční řešení je navrženo především s ohledem na funkční uspořádání jednotlivých bytů v návaznosti na orientaci ke světovým stranám a okolní krajinu. Jednoduchá hmota stavby je doplněna předstupujícími částmi fasády s balkóny a prosklenými částmi situovanými tak, aby byla umožněna maximální provázanost interiéru s exteriérem a zhodnocena tak příznivá poloha objektu.

Velký důraz je kladen na detaily a materiály s použitím montované železobetonové technologie. Použití materiálů na fasádě v přírodních hnědých a šedých odstínech podtrhuje celkový nevtíravý dojem stavby. Samozřejmostí jsou dispozice zajišťující plnohodnotné zařízení bytů s dostatkem úložných prostor, se zaměřením na pohodlí a dostatek soukromí.

Ing. arch. Kateřina Hoffmannová

| PARTNEŘI PROJEKTU

Dodavatel zařizovacích předmětů

Dodavatel dveří