A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

| O PROJEKTU

Přemýšlíte o novém bydlení v klidnější lokalitě s přírodou a veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky?

Tak to jste tu správně! 

Představujeme vám projekt Vila park Na Kopcích – moderní bydlení na dosah přírody.  

Vila park Na Kopcích představuje soubor moderních bytů. První fázi projektu tvoří 20 bytových jednotek, nabízí krásné výhledy a praktické dispozice, od 2+kk s výměrami od 41 m2 až po velkoryse navržená 4+kk s podlahovou plochou až 101  m2.

Objekt je řešen jako pětipodlažní, bezbariérový.

Vila park Na Kopcích je ideální volba pro rodiny s dětmi, mladé i seniory.

 

| SLOVO ARCHITEKTA

Snahou bylo vytvořit funkční a estetické městské bydlení v atraktivním prostředí v těsné blízkosti přírody s ohledem na současné trendy a ekonomické požadavky. 

Objekt je navržen v klidné okrajové lokalitě Na Kopcích v městské části Nové Město. Plynule navazuje na stávající zástavbu bytových domů a je vhodně začleněn do probíhající zástavby rodinných domů. Zároveň je odtud snadno dostupná občanská vybavenost a centrum města. Splňuje tak jeden ze základních parametrů kvalitního městského bydlení.

Jednoznačná koncepce vychází z předcházející urbanistické studie a regulativ území.

Hmotové a dispoziční řešení je navrženo především s ohledem na funkční uspořádání jednotlivých bytů v návaznosti na orientaci ke světovým stranám a okolní krajinu. Jednoduchá hmota stavby je doplněna předstupujícími částmi fasády s balkóny a prosklenými částmi situovanými tak, aby byla umožněna maximální provázanost interiéru s exteriérem a zhodnocena tak příznivá poloha objektu.

Velký důraz je kladen na detaily a materiály s použitím montované železobetonové technologie. Použití materiálů na fasádě v přírodních hnědých odstínech podtrhuje celkový nevtíravý dojem stavby. Samozřejmostí jsou dispozice zajišťující plnohodnotné zařízení bytů s dostatkem úložných prostor, se zaměřením na pohodlí a dostatek soukromí.

Ing. arch. Kateřina Hoffmannová

 

| PARTNEŘI PROJEKTU

Dodavatel zařizovacích předmětů

Dodavatel dveří